LUTY 2019

ROBERT KORÓLCZYK – ONE MAN SHOW

Korólczyk Robert stand up one man show

REZERWACJE BILETÓW- PO NOWYM ROKU !

Robert Korólczyk Solo, czyli aktorski ‚stand up+’ wzbogacony o motywy muzyczne.
ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. Jego głos jest na tyle charakterystyczny, iż publiczność często poznaje go nie tylko po twarzy, ale właśnie po głosie. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Przykładowe skecze, czyli czego można się spodziewać:

„Góral na zakupach”:

http://kabarety.tvp.pl/20981889/robert-korolczyk-monolog-gorala

„Damska torebka”:

https://www.youtube.com/watch?v=k6ubTIr9seE

AKADEMIA MŁODEGO KONSTRUKTORA/TECHNOLOGA/PROGRAMISTY

Robotyka na ferie zimowe

Ciekawe zajęcia dla dzieci z zakresu robotyki, programowania, mechatroniki;

Skierowane zarówno dla dzieci, które miały już takie zajęcia, jak i do tych, które będą pierwszy raz konstruować i programować.

Wszelkie informacje pod numerami telefonów widocznymi na plakacie.

Robotyka opis

KABARET K2

K2

BILETY W CENIE 35 ZŁ PARTER/30 ZŁ BALKON

W KASIE BILETOWEJ DK

Czas na kabaret K2 w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy na: Program z Kobietą. Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy 😉
Od pierwszych wspólnych występów widać, ze to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe.
Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii.
Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji.

MIREK JĘDROWSKI Show

Mirek Jędrowski Show

Mirek Jędrowski zaprasza do szalonej zabawy!

AKADEMIA ZABAWY SMILE-FERIE

Ferie w mieście

Ferie w mieście z Akademia Zabawy SMILE. Zapisy pod nr. tel. 793 326 526

POKAZ BANIEK MYDLANYCH

Pokaz baniek mydlanych

Zapraszamy na pokaz baniek mydlanych oraz warsztaty żonglerki. Pokaz to między innymi tworzenie niesamowitych tuneli z baniek, mieniących się kolorami tęczy i zachwycających długością. Dzieci ruszają na polowanie goniąc i rozbijając wszystkie bańki, które spotkają na drodze.

Czas trwania zabawy ok 1,5 godziny

KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ

koncert Orkiestry Dętej

<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by Freepik</a>

GORAN KARAN

Goran zmiana

UWAGA! Z POWODU CHOROBY ARTYSTY

KONCERT GORANA KARANA JEST PRZENIESIONY NA 23 MARCA, GODZ. 16.00

BILETY W CENIE:    80 ZŁ/PARTER     70 ZŁ/BALKON

W KASIE BILETOWEJ DK

Goran Karan rozpoczął swoją karierę muzyczną na początku lat 80. grając w takich zespołach jak: Epicentre, The Ninth Circle, Zippo oraz jako lider rockowego zespołu Big Blue. W 1997 roku zdecydował się rozpocząć karierę solową. Pod koniec 1998 roku zagrał główną męską rolę w sztuce Rock It wystawianej w teatrze Ronacher w Wiedniu. W 1999 roku wydał swój debiutancki album studyjny zatytułowany Kao da te ne volim, który powstał ze współpracy z jednym z najwybitniejszych chorwackich kompozytorów Zdenkiem Runjiciem. Album szybko uzyskał status platynowej płyty, a Goran Karan zaczął podbijać chorwackie radia, gazety i telewizje. W 2000 roku został wybrany na reprezentanta Chorwacji na Konkursie Piosenki Eurowizji gdzie zajął 9 miejsce. Laureat prestiżowej chorwackiej nagrody Porin w kategoriach: Najlepszy męski wokal, Najlepszy album muzyki pop oraz Najlepsza współpraca (duet z Oliverem Dragojevicem). Jest współautorem musicalu „Naša bila štorija”, który napisał wraz z Nenadem Ninčevićem znanym ze współpracy z największymi gwiazdami muzyki chorwackiej.

BAJKA FABRYKA ZABAWEK

faryka Zabawek bajka dla dzieci

Musicalowa bajka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zaskakujące postaci zabiorą najmłodszych do świata zabawek. Piękna stylowa scenografa nadaje przedstawieniu szczególnie teatralny wymiar, a autorskie piosenki śpiewane przez aktorów oraz choreografa czynią z tej produkcji musicalowe przedsięwzięcie.
To niebywała historia o tajemniczej pracowni i poczciwym Panu Stanisławie, który tworzy zabawki dla wszystkich dzieci, powstają tu lalki, misie, pajacyki, kolejki, które nocą ożywają. Podstępny Czarcik wraz ze swoją świtą postanawia przeszkodzić Panu Stanisławowi odbierając mu jego magiczne okulary i szklaną kulę, a tym samym
uniemożliwiając mu dalszą pracę. W obronie Pana Stasia stają jednak jego przyjaciele wierny pajacyk Rudi i lalka z porcelany Pozytywka. Czy uda się zapobiec złemu zachowaniu Czarcika i powrócić ład w pracowni? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w naszej bajce.

GRUPA MoCarta

grupa MoCarta program