WYSZUKAJ WŚRÓD DOKUMENTÓW BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ

INSTRUKCJA BIP

Informacje o BIP

Biuletyn Informacji Publicznej został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej w postaci elektronicznej strony www. Na stronie BIP opublikowane są artykuły usystematyzowane wg „Menu”.

Dostęp do BIP możliwy jest przez:

  • wpisanie do przeglądarki internetowej adresu dkrsl.pl/bip/
  • przejście ze strony głównej

 Nawigacja po stronie BIP

Nawigacja na stronach Biuletynu Informacji Publicznej odbywa się za pośrednictwem aktywnego „Menu”. Klikając w jeden z bip-biuletyn-informacji-publicznejaktywnych  odnośników Menu Górnego lub Menu w stopce strony użytkownik przechodzi do poszczególnych kategorii przypisanych do wskazanego elementu „Menu”. Na podobnych zasadach odbywa się przemieszczanie po artykułach zawartych w poszczególnych kategoriach. Na stronę główną Biuletynu użytkownik przenosi się przez odnośnik „BIP” – dostępny z każdego poziomu Biuletynu w Menu Głównym. Na ogólnopolską stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej użytkownik przenosi się poprzez odnośnik zawarty w logo BIP dostępny po prawej stronie.

Menu strony

menu główne – znajduje się w górnej części strony jako pierwsze dostępne menu od góry
menu dodatkowe – znajduje się w stopce strony

Informacje dodatkowe

W przypadku gdy informacje są udostępniane w postaci oddzielnych plików w formacie Adobe Acrobat (*pdf), MS Office (*.doc), Open Office (*odt) lub spakowanych archiwów z rozszerzeniem (*zip) jako publikacje złożone są podlinkowane obok lub poniżej danego artykułu z możliwością pobrania dokumentów lub pobrania pod wskazanym adresem.