REPERTUAR GRUDZIEŃ

KONCERT ŚWIĄTECZNY MIKOŁAJÓW

Święty Mikołaj z prezentem w ręce, trzymający się sznura kolorowych lampek. W tle śnieg.Dla trzech Mikołajów każde spotkanie, zarówno z dorosłymi
jak i z dziećmi, jest pretekstem do znakomitej zabawy poprzez
improwizowane gry oraz tańce.
Tu wszyscy duzi i mali będą się
znakomicie bawić, oglądając dowcipkujących oraz prezentujących
pantomimiczne scenki
św. Mikołajów.
Wystąpieniom towarzyszą znane utwory muzyczne, które pozwalają
widowni wejść w niesamowity świat. Na koniec zaplanowana jest
wielka niespodzianka: Mikołaje rozpoczynają zabawę z publicznością
i wprowadzają prawdziwie świąteczną atmosferę.
Podczas tej znakomitej zabawy nikt nie zaśnie ani nie będzie się
nudził!

Rezerwacja i sprzedaż biletów od 3 listopada!

Dwie godziny do wyboru: 16:00 i 18:00

Po spektaklu Mikołaj będzie wręczał dzieciom prezenty (to opcja dla chętnych, upominki należy przynieść do Domu Kultury (W DNIU SPEKTAKLU), a opakowanie należy opisać: IMIĘ I NAZWISKO, GODZINA SPEKTAKLU, osoby, które mają miejsca na balkonie dopisują dodatkowo B).

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY KREATYWNE

świąteczny ornament, elementy ozdobne i czarne litery tworzące napis: Świąteczne warsztaty kreatywneŚwiąteczne Warsztaty Kreatywne
Podczas warsztatów uczestnicy stworzą piękne lampiony.
11 grudnia/koszt 55 zł – zapraszamy serdecznie
Zapisy u Martyny Dembińskiej:
508 550 532

KABARET K2

Artyści kabaretu K2 na biały0-żółtym tle, oraz napis "Jedziemy dalej"

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.

Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością. W nowym składzie, z nowymi skeczami i nową energią ruszamy starym busem w nową trasę. Zapraszamy na program „Jedziemy dalej!”. Jeszcze śmieszniej i wciąż „o czymś”. Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie! Będą światła, będzie dym, będzie nawet piosenka. A tego w wykonaniu K2 jeszcze nie widzieliście. Zapnijcie pasy, bo czas na rozrywkę na najwyższych obrotach!

K2 czeka na Was u Was.

KLAMKA

Czarno-biała fotografia wokalistki, różowy napis tribute to Chris Cornell, błekitne logo cyklu imprez Młody Jazz.
Klamka
to projekt z Bielska-Białej.
Prezentujemy program „Tribute to Chris Cornell” w elektronicznych, popowych i smooth jazzowych aranżacjach, pochodzących z debiutanckiej płyty wydanej w maju 2020 roku.
Skład zespołu:
Małgorzata Kujawska-Zemła – wokal
Dawid Broszczakowski – instrumenty klawiszowe, elektronika
Antoni Kuzak – saksofon
Patryk Bizukojć – gitara basowa
Patryk Gajda – perkusja
Gościliśmy w kilku audycjach radiowych, zebraliśmy bardzo pozytywne recenzje w Teraz Rocku, Jazzsoul.pl, Wyspa.fm czy portalu Polska Płyta Polska Muzyka.
Fragment recenzji w portalu Jazzsoul.pl:
„Kameralne kompozycje Klamki są zjawiskiem zupełnie wyjątkowym w czasach, kiedy muzykę zdominowała trywialna, podporządkowana działaniom marketingowym, komercyjna sieczka (…)

Nawet jeśli uznamy twórczość Klamki konfekcją, to jest to konfekcja od Pierre Cardina. Materiał bez słabych stron, przeznaczony na eksport.”

http://klamkamusic.com/

Zapraszamy do rezerwacji biletów (20 zł) w kasie Domu Kultury 🙂

ŚWIĄTECZNY KONCERT SEKCJI

Świąteczny wianek w kolorach czerwieni, z siedzącym ptaszkiem, napis Świąteczny Koncert Sekcji. informacja o zmianie terminu.
Szanowni Państwo,
w związku z sygnałami jakie otrzymujemy od Was, a także rodziców i instruktorów, zdecydowaliśmy o zmianie terminu koncertu sekcji.
Świąteczny koncert jest naszą tradycją, jednak wiele z dzieci przebywa na kwarantannie 😷 🤒 🤧, dołączają całe klasy, chorują całe rodziny.
Nie chcąc narażać Państwa, a także robić przykrości tym, którzy nie mogliby wystąpić, postanowiliśmy ustalić nową datę, kiedy sytuacja pandemiczna nieco się uspokoi.
Prosimy o wyrozumiałość i wspólne zachowanie ostrożności.
Dbajcie o siebie 🙂

KONCERT SYLWESTROWY – Sylwestrowa Gala Operetkowa

Błękitny zegar na ciemnogranatowym tle, napisy koncert Sylwestrowy, repertuar, białe cyfry 2022, tytuł koncertu:
SYLWESTROWA GALA OPERETKI I MUSICALU
Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków…

Usłyszycie najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej, Nairy Ayvazyan, Michała Musioła oraz  Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszą wspaniali tancerze, oraz wybitni instrumentaliści.

SYLWESTROWA GALA OPERETKOWA –

Obsada:
Naira Ayvazyan – Sopran
Joanna Wojtaszewska – Sopran
Michał Musioł – Tenor
Kamil Roch Karolczuk – Tenor
Dominika Wojtych – Taniec
Szymon Zużałek – Taniec
Kameralny Zespół Operetkowy pod kierownictwem Tomasza Marcola.

Tradycją już jest nasz wspólny Toast Noworoczny, na który zapraszamy także w tym roku.

Impreza odbędzie się 31 grudnia, o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 75 zł lub 60 zł (dla Seniorów 60+).

Zapraszamy do rezerwacji, sprzedaż w kasie  – od 1 grudnia.