REPERTUAR STYCZEŃ

Z ARCHIWUM DOMU KULTURY

Drodzy Państwo,
w przepastnych czeluściach naszego archiwum 💼 📚 🗂 mamy nieprzebrane skarby 👑. Postanowiliśmy się nimi podzielić! Będzie nam bardzo miło jeśli napiszecie Państwo w komentarzach na naszym profilu na Facebooku, jakie macie wspomnienia z publikowanymi przez nas zdjęciami, może kogoś poznajecie 🔍👀👁? Może znajdziecie samych siebie? Zdjęcia będziemy opisywali zgodnie z posiadaną wiedzą- jeśli wytropicie 🔍 nieścisłości- dajcie znak 😃. To bardzo wzruszająca podróż, wiele się zmieniło, jednak niezmienne jest to, że wciąż jesteśmy i jesteśmy tutaj dla Was!😉
Na fotografiach Zakładowy Dom Kultury kopalni „Bielszowice” przed przebudową oraz otwarcie nowego obiektu.
Autorem zdjęć jest Franciszek Stobik /artysta fotograf/, zbiory własne DK.
Kolorowe fotografie przedstawiają mozaiki (z 1969r.), które zachowały się w Domu Kultury /autorką zdjęć jest Grażyna Skuczeń/. Mozaiki są w dalszym ciągu wyeksponowane w Domu Kultury i otoczone należytą opieką 😉.

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Drodzy Państwo,

po raz kolejny musieliśmy przełożyć nasze spotkanie z Grzegorzem Poloczkiem oraz towarzyszącymi mu artystami. Pierwotnie mieliśmy spotkać się w grudniu, potem w styczniu, ale z powodów oczywistych – to okazało się niemożliwe.

Obiecujemy, że koncert odbędzie się w najbliższym możliwym terminie. O wszystkim oczywiście poinformujemy Was na stronie i naszym profilu na fb. Bądźcie zdrowi!