REPERTUAR MAJ

ADAM VAN BENDLER

Adam Van Bendler, fotografia, żółto białe litery - imię i nazwisko artysty.Już 11 maja w Rudzie Śląskiej wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem „Zło konieczne”.

Po raz kolejny Adam staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

Bilety na: kupbilecik.pl

tutaj

MAMA NA OBROTACH

Plakat. Żółto-pomarańczowe tło, fotografia mamy na obrotach, białe liternictwo.

UWAGA: Występy przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Podczas STAND UP padają wulgaryzmy.
Prosimy nie kupować biletów dla osób niepełnoletnich.
„Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!
„Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę!” – mówi twórczyni własnego stand upu.
Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach.
Przed występem Mamy na obrotach – 20 minutowy support. Całe wydarzenie trwa powyżej 1,5 godziny.

MAGICZNY KONCERT – BAJKI ŚWIATA

Bajki Świata- plakat, zamek Disneya, granatowe tło.Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek.

Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami.
Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu…

Widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu,
śmieszne dialogi, wspólna zabawa, namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów.

DZIEŃ MATKI – … INO PO ŚLĄSKU!

Plakat reklamujący koncert Grzegorza Poloczka "Yno po śląsku". Zdjęcia Poloczka, Bartosa i Katarzyny Piowczyk na tle familoków.Zapraszamy na przepiękny koncert z okazji Dnia Matki !!!

„…ino po śląsku” to program Grzegorza Poloczka, który wystąpi dla Państwa wraz z Bartosem i Katarzyną Piowczyk.

To czas wypełniony muzyką, radością i dobrą zabawą. Wspaniały pomysł na prezent z okazji nadchodzącego Dnia Matki – wszak najlepszym prezentem są  dobre wspomnienia 🙂

Zapraszamy do rezerwacji, bilety w kasie Domu Kultury od 22 marca.

Dla Seniorów 60 + mamy zniżkę 20%.