REPERTUAR MAJ

STAND UP MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH

Marcin Zbigniew Wojciech na fotografii, w wyciągniętej dłoni trzyma mikrofon. Różowe i białe litery tworzą napis: stand up, Marcin Zbigniew Wojciech w programie MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH /impreza przeniesiona z 26 lutego/

to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, aktor, konferansjer, stand-up’er.

GODZINA: 20:00

CENA BILETU: 35 zł /parter i balkon

bilety online

PSZCZÓŁKA MAJA

Żółte tło, grafika przedstawiająca pszczółkę i czarne litery tworzące napis: Pszczółka MajaSPEKTAKL BAJKOWY

dla dzieci

„Pszczółka Maja”

15. 05.2022

GODZ:16:00

bilet: 18 zł

„Znajdziemy się na pięknej, zielonej polanie. Zabawny, skoczny i zwinny Konik Polny wprowadzi Nas w atmosferę, którą będzie żyła polana od samego rana. Otóż tego dnia, ma narodzić się Pszczółka Maja, a także Gucio. Zaczynają się wielkie przygotowania do przyjścia na świat dwóch pszczółek. Pani Kwiatkowa przygotuje ciasto zrobione z kwiatów a Konik Polny zabierze się za pranie, które nie będzie prostą czynnością do wykonania. W jego pralce znajdzie się niemal wszystko – zegarek, najdłuższa skarpeta na świecie, czajnik, widelec, a nawet – nieco przybrudzone – własne serce! Zobaczymy też potyczki z chmurami, pogodą oraz dwoma grzmotami. W końcu oczekiwane Pszczółki przyjdą na świat. Wraz z nimi będziemy dowiadywać się o tajemnicach skrywanych przez polanę. Poznamy jej mieszkańców. Dowiemy się czego nie lubią kwiaty i jak śpiewają Motyle. Nauczymy się także jak dbać o przyrodę, która chce być zawsze piękna, kolorowa i pragnie by ją szanowano. Podczas wędrówki po świecie między Pszczółkami od samego początku będzie rysował się duży kontrast. Maja będzie radzić sobie ze wszystkim, Guciowi natomiast najmniejsza nawet czynność sprawi wiele trudności. To doprowadzi go do rozpaczy! Nie pomoże mu nawet piosenka, która głosi o tym, że każdy z Nas jest piękny i każdy może zostać bohaterem. Gucio jednak nie będzie potrafił uwierzyć, że mógłby zdobyć się kiedyś na wielką odwagę.

A to wszystko do czasu kiedy trafią w pułapkę złego Pająka. Czy Gucio zbierze się na odwagę by stoczyć bitwę z Pająkiem i uratować Maję? Czy  Gucio zrozumie, że każdy z Nas obdarzony jest wielką siłą, gdyż każdy, niezależnie od tego, jak wygląda, co lubi i jaki ma kolor skrzydełek, posiada wielką, wewnętrzną moc. Jaki będzie finał tej opowieści? Tego dowiecie się na spektaklu „Pszczółka Maja”.

Bajka o bohaterstwie, wewnętrznej sile i odwadze oraz różnorodności jaką niesie ze sobą świat.

REWIA GWIAZD ŚLĄSKICH PRZEBOJÓW

Kolorowy plakat, na pierwszym planie fotografia artystów wraz z nazwiskami: Gołecki, Blue Party, Janota, Magda

Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

To wyjątkowe trwające ponad 2,5 godziny wydarzenie, dedykowane szczególnie wszystkim Mamom z Okazji Ich zbliżającego się Święta oraz po prostu wszystkim Miłośnikom świetnej muzyki, dobrej zabawy oraz szczypty humoru. Swoje przeboje wykonają: Magda, Blue Party oraz Paweł Gołecki, który zaprezentuje swój 90 minutowy koncert – nie zabraknie największych przebojów Artysty, które biją rekordy popularności oraz najnowszych propozycji. Całość Rewii poprowadzi Marcin Janota z Radia FEST.

Serdecznie zapraszamy!

data: 20.05.2022

godzina: 18:00

bilety:

  • 65 PLN parter

  • 55 PLN balkon

Bilety do nabycia w kasach Domu Kultury lub drogą telefoniczną.

Więcej informacji, rezerwacja oraz zakup biletów: 32 240 21 25 .

Więcej na temat koncertu i występujących w nim Gwiazd można przeczytać na stronie www.slaskieprzeboje.pl .

WIOLKA WALASZCZYK

kolorowa fotografia z Wiolką Walaszczyk, żółte litery tworzące napis: Gąski, gąski do domu.WIOLKA WALASZCZYK

STAND UP

23. 05.2022

GODZ:19:00

bilet: 50 zł

Zapraszam Was serdecznie na nowy materiał Stand upowy „GĄSKI, GĄSKI DO DOMU!” Nie będę ściemniać… Będzie ostro! Niech gęsi Was nie zwiodą  Przewinie się wiele tematów społecznie omijanych – czyli moich ulubionych Jeśli macie luz z przeklinającym kudłatym wariatem na scenie, będziecie bawić się świetnie! Ściskam Was mocno i odliczam dni do występu!

BILETY na: https://www.kupbilecik.pl

KONCERT TRZECH TENORÓW

Trzech tenorów fotografia, artyści na bordowym tle, białe litery tworzące napis: Koncert Trzech Tenorów Show.KONCERT TRZECH TENORÓW SHOW

25. 05.2022

GODZ:18:00

bilet: 40 zł

1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras. Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólna zabawę.
Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.
Koncert, na który zapraszamy udowodni, że każdy wieczór, każde spotkanie z trzema tenorami może mieć zupełnie inny charakter i to nie tylko ze względu na skład wykonawców. Każdy artysta ma tak bogaty repertuar, że układa się on w bukiet muzyczny, w którym będą dominować arie („Nessun dorma”, „Wielka sława to żart”, „La donna é mobile”) i pieśni neapolitańskie („O sole mio”, „Granada”) albo piosenki z musicali i przeboje muzyki pop („Love me tender”, „Podmoskownyje wieczera”, „Canta y no llores”), po które tenorzy również bardzo chętnie sięgają. Nie zabraknie również niespodzianek : Coena, Presleya, Sinatry czy nawet fragmentów muzyki popularnej i rozrywkowej.
Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu, od białych szali i chusteczek po… PRZEKONAJCIE SIĘ PAŃSTWO SAMI !

grafika - zielono- czarne logo Radia Fest

Koncert Trzech Tenorów objęty jest patronatem Radia Fest.