REPERTUAR MARZEC

DZIEŃ KOBIET Z HUMOREM I PIOSENKĄ

Szanowni Państwo,

zapraszamy na uroczy wieczór

Grzegorzem Poloczkiem, Katarzyną Piowczyk i Bartosem !

Ci dobrze znani Państwu artyści zabiorą Was w podróż pełną humoru i piosenki, a spotkanie z Wami będzie jednocześnie podsumowaniem artystycznym 30 lat pracy Grzegorza Poloczka w kabarecie!!!

Możecie kupić bilety (40 zł) bez okazji , albo świętować z nami Dzień Kobiet. Pamiętajcie, że dla osób w wieku 60+ bilety są ze zniżką 20% czyli po 32 zł:)

Prosimy o płatność w kasie (gotówką) w dniu imprezy, kasa będzie czynna od 15.00 w tym dniu.

Zapraszamy bardzo serdecznie, dobra zabawa gwarantowana!!!

Przyjmujemy telefoniczne rezerwacje już teraz 🙂

BAJKA DLA DZIECI NIEBRZYDKIE KACZĄTKO

Dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. (Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie.

Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuacje bez wyjścia, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez
wyjścia.. otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami – Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Bilety- 18 zł

rezerwacje przyjmujemy telefonicznie:), zapraszamy:)

ZOBACZ FRAGMENT

KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

„Z jajem malowane” na przestrzenną pisankę !

Dłubiesz, skubiesz i wylepiasz? Wiercisz, kręcisz i przyczepiasz?

Weź kolegę, koleżankę oto konkurs na pisankę!

Zapraszamy do konkursu plastycznego wszystkie Przedszkolaki i Dzieci ze szkół podstawowych!

Ten konkurs jest dla Was! Każdy może wygrać tylko pamiętajcie: bardzo nie lubimy prac, w których zbytnio i niepotrzebnie „maczali palce” dorośli (oczywiście wiemy, że czasem to konieczne)! Wolimy jeśli coś jest może trochę krzywe, poklejone, ale WASZE!

REGULAMIN

Karta zgłoszenia Konkurs z jajem malowane