REPERTUAR MARZEC

UWAGA ! ! !

Szanowni Państwo

1) Informujemy, że bilety zakupione na marcową bajkę „Fantazjana” zachowują ważność na kolejny termin spektaklu.

2) Zwrotu biletów można dokonać w kasie Domu Kultury ( z paragonem, w godzinach pracy kasy DK). W przypadku płatności dokonanych przelewem, zwrot za bilety nastąpi po zgłoszeniu takiego żądania przez Kupującego w kasie DK (można telefonicznie) w godzinach pracy kasy.

3) ZWROTU BILETÓW W KASIE DK będzie można dokonać dopiero po PONOWNYM OTWARCIU DOMU KULTURY dla Klientów.

4) Zajęcia sekcji i kół zainteresowań będą odpracowywane. W wypadku braku możliwości odrobienia zajęć, wpłaty będą korygowane w następnych miesiącach.

5) Zajęcia nauki gry na gitarze (Instruktor: Alicja Plaza, a także zajęcia sekcji wokalnej oraz nauki gry na keyboardzie (Instruktor Jolanta Jońca) mogą odbywać się online. Więcej informacji bezpośrednio u instruktora danej sekcji.

O otwarciu obiektu będziemy informować na bieżąco.

Osoby, które zakupiły bilety poprzez portale zewnętrzne np. Kupbilecik.pl – należy zwrócić się o zwrot bezpośrednio do tych portali.

Prosimy o uważne śledzenie naszej strony oraz profilu na facebooku. O wszelkich zmianach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

KONCERT WARKOCZEM PLECIONY

Bilety  w sprzedaży internetowej

www.makula.pl

lub

pod numerem : 602 679 683

oraz w kasie Domu Kultury

ZOBACZ FRAGMENT

STAND UP

ŁUKASZ KACZMARCZYK & MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH

02.03.2020 GODZ.20 BILET: 35 zł

WIECZÓR STAND-UP z:ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaretu Młodych Panów Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP 2,pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er.Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Najnowszy program ,,My Polacy” jest o Polakach, którzy za granicą czują się jakby nie mieli granic. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!

RUDZKIE PTOKI

9 MARCA/godz.17:00

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie „Rudzkich Ptoków”.

Wśród hobbystów i pasjonatów najróżniejszych dziedzin można poczuć się jak ryba w wodzie!

Tutaj każdy jest  mile widziany i to wspaniała okazja, aby zaprezentować swoja pasję, innym pozytywnie „zakręconym” lub samemu złapać jakiegoś „bakcyla”.

Zbieracze, kolekcjonerzy, koneserzy, słowem kolorowe ptoki !!!

Zapraszamy, wstęp wolny!

Dodatkowo tym razem spotkaniu towarzyszyć będzie wernisaż Adriana Zarzyckiego, którego wielką pasją są rowerowe przejażdżki górskie. Stamtąd też płynie inspiracja do pracy twórczej i miłość do pejzażu. Zapraszamy – naprawdę warto!

ADRIAN ZARZYCKI – WERNISAŻ

9 MARCA/godz.18:00

Odbędzie się wernisaż prac Adriana Zarzyckiego.

Twórca ten, na co dzień zawodowo nie zajmuje się malarstwem i rysunkiem, co jednak nie przeszkadza mu rozwijać swojej pasji w sposób bardzo intensywny. Pan Adrian uwielbia przyrodę, górskie, rowerowe wycieczki i to własnie natura stanowi dla niego niewyczerpana inspirację.

Wystawa ta towarzyszy spotkaniom Rudzkich Ptoków, które cyklicznie odbywają się w DK i takim właśnie Kolorowym Ptakiem jest Adrian Zarzycki.

Prace można oglądać do 1 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

SPEKTAKL BAJKOWY DLA DZIECI „FANTAZJANA”

UWAGA!

Zakupione bilety zachowują ważność na kolejny termin bajki.