REPERTUAR MARZEC

KONCERT WARKOCZEM PLECIONY

Bilety  w sprzedaży internetowej

www.makula.pl

lub

pod numerem : 602 679 683

oraz w kasie Domu Kultury

ZOBACZ FRAGMENT

STAND UP

ŁUKASZ KACZMARCZYK & MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH

02.03.2020 GODZ.20 BILET: 35 zł

WIECZÓR STAND-UP z:ŁUKASZ KACZMARCZYK z Kabaretu Młodych Panów Komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na vhs-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu jak i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP 2,pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er.Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Najnowszy program ,,My Polacy” jest o Polakach, którzy za granicą czują się jakby nie mieli granic. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!

WESOŁA WDÓWKA – IMPREZA ODWOŁANA

Szanowni Państwo,

informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, impreza

„Wesoła Wdówka” operetka w III aktach (6.03.2020)

zostaje odwołana.

Aby zwrócić bilety  JEDYNIE TE ZAKUPIONE BEZPOŚREDNIO W DOMU KULTURY

zapraszamy do kasy Domu Kultury (w godzinach pracy kasy).

Za niedogodności – przepraszamy.

RUDZKIE PTOKI

9 MARCA/godz.17:00

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie „Rudzkich Ptoków”.

Wśród hobbystów i pasjonatów najróżniejszych dziedzin można poczuć się jak ryba w wodzie!

Tutaj każdy jest  mile widziany i to wspaniała okazja, aby zaprezentować swoja pasję, innym pozytywnie „zakręconym” lub samemu złapać jakiegoś „bakcyla”.

Zbieracze, kolekcjonerzy, koneserzy, słowem kolorowe ptoki !!!

Zapraszamy, wstęp wolny!

SPEKTAKL BAJKOWY DLA DZIECI „FANTAZJANA”

Zapraszamy na marcową bajkę.

Udamy się w podróż do krainy baśni! „Fantazjana – niekończąca się historia” – to spektakl w wykonaniu Teatru Prym Art.
Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu.!‼️

Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata.

Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, a mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji…

SPEKTAKL „KANDYDAT”

Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).

Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do… Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

Czas trwania to około 75 minut./CENA BILETU: 65 ZŁ/PARTER