REPERTUAR PAŹDZIERNIK

KWARTET PESZEK, FRYCZ, GRABOWSCY

Grafika, zdjęcie artystów: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Frycz, Jan Peszek. Żółte elementy graficzne.

1 PAŹDZIERNIKA

godz: 17:00

Kwartet dla czterech aktorów, to sztuka znakomitego kompozytora i muzykologa Bogusława Schaeffera. Prezentuje perypetie artystów – muzyków, którzy w poszukiwaniu ideału sztuki i formy sięgają po wszystkie dostępne środki wyrazu scenicznego, badają rozmaite konwencje teatralne, doskonale się przy tym bawiąc. Aktorzy zapraszają widzów do inteligentnej, doprowadzonej do granic absurdu gry, opierającej się na zabawie ojczystym językiem. Codzienna mowa staje się narzędziem, za pomocą którego otwarte zostają niezbadane przestrzenie wieloznaczności słów, absurdalnych skojarzeń i odważnych point. Znalezienie sensu sztuki okazuje się jednak niemożliwe. Artyści pomimo wirtuozerii, z jaką posługują się różnymi formami teatralnymi (akrobatyka, śpiew, dialog, taniec, gra na instrumentach), nie są w stanie porozumieć się ze sobą nawzajem. Kwartet dla czterech aktorów to opowieść o kondycji człowieka w chaosie dzisiejszego świata.

Bilety  w kasie DK  – uwaga- ilość ograniczona

W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA

Grafika-plakat. Zdjęcie Ambrożego Kleksa, różowe litery tworzące tytuł

W PRACOWNI AMBROŻEGO KLEKSA

Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu „W pracowni Ambrożego Kleksa” postacie wchodzą w interakcje z publicznością.

Spektakl ten został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych, mogli również zapoznać się z treścią jednej z najbardziej lubianych polskich lektur szkolnych. Takie połączenie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.
Spektakl dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

godz. 16:00; bilet: 35 zł

Bilety wkrótce 🙂

KABARET CZESUAF – SKANDAL!

Grafika. Zdjęcie artystów kabaretu "Czesuaf".Białe litery tworzące napis Skandal!

KABARET CZESUAF

9 października 2022, o godz. 17:00

Skandal!”

KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa.

Po doskonale przyjętym przez widzów programie „Przyjęcie” czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym „Skandal!”.

Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie.

Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.

Jak to skomentować? To po prostu SKANDAL!!! -icznie śmieszny program