REPERTUAR LUTY

RUDZKIE PTOKI

RUDZKIE PTOKI

Kolejne spotkanie w naszej „Ptaszarni”.

Nazwa nie jest przypadkowa, bowiem każdy hobbysta i pasjonat, niezależnie od tego, czego dotyczą jego zainteresowania to po prostu – Kolorowy Ptak!

Spotykamy się aby dzielić się pasją, pokazywać swoje skarby i kolekcje, ale przede wszystkim pobyć ze sobą- czyli z ludźmi równie pozytywnie zakręconymi :)!

Szukamy ludzi, który mają swoje zainteresowania, którzy na punkcie swojego hobby mają prawdziwego „bzika”. Wstęp jest wolny, przyjść może każdy, podzielić się swoja pasją (od znaczków, przez rudzkie bunkry, ściegi szydełkowe po przepisy na śląską roladę- przekrój jest nieskończony!) i każdy jest mile widzialny!

Bądźcie z nami – zapraszamy!

MIROSŁAW JĘDROWSKI SHOW

14 lutego godzina 18:00

Ponad dwie godziny wspaniałej, zabawy!

Jedyne takie widowisko w Polsce!

Przed Państwem także

Kabaret Klachy

i

Ewa Kapala

Dużo śmiechu, dobra zabawa – czyli

Walentynki na baaaaardzo wesoło!

Zapraszamy!

PINOKIO

Pinokio na podstawie powieści Carla Collodiego,

Od ponad 100 lat historia podróży drewnianego pajaca, który ucieka od swojego ojca Dżeppetta i wpada w przeróżne tarapaty, wciąż inspiruje twórców i jest realizowana w teatrach na całym świecie.

Pinokio to opowieść o wejściu w świat dorosłych, nie znając do końca jego reguł a reguły te wiążą się z odpowiedzialnością za własne czyny, miłością, przyjaźnią i troską o najbliższych. Przygody drewnianego pajaca momentami nas bawią, momentami złoszczą to znowu wzruszają do łez.

Na końcu tej drogi zmusza nas to wszystko do odpowiedzenia na pytanie – czy warto być dobrym i uczciwym?

Magiczny świat podróży Pinokia powstał dzięki możliwościom jakie daje teatr formy. Ciekawe rozwiązania scenograficzne, niekonwencjonalne lalki, maski, teatr cieni i wizualizacje. Wspaniali aktorzy ożywiają ten świat i tworzą pełnokrwiste postaci. Nastrojowa muzyka w pełni oddaje klimat kolejnych przygód.

ZOBACZ FRAGMENT 🙂

UWAGA! BILETY W SPRZEDAŻY I REZERWACJI  OD 27 STYCZNIA

CENA BILETU: 12 ZŁ

STROICIEL GRZEBIENI

22 lutego godzina 18:00

bilet: 40zł

Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować”
Krzysztof Niedźwiedzki, autor i reżyser

Najnowszy spektakl Krzysztofa Niedźwiedzkiego przenosi widza w obszar na granicy światów. Umrzeć jest łatwo, ale zapewnienie sobie komfortu „po drugiej stronie” może być nie lada wyzwaniem.

Zwłaszcza gdy zamiast w rodzinnym Krakowie, zostało się pomyłkowo pochowanym na podhalańskim cmentarzu.
Tadeuszowi – głównej postaci tej komedii – przydarzyła się właśnie taka historia. W zasadzie mógłby się z tym pogodzić, gdyby nie pewien wyjątkowo irytujący szczegół, który nie pozwala mu spoczywać w pokoju. Próby wybrnięcia z kłopotu rodzą całą serię komicznych sytuacji powodujących, że można się przewrócić w grobie – oczywiście ze śmiechu.

Stroiciel grzebieni to spektakl teatralny z pięknym widokiem na Tatry, humorem nie tylko w czarnym kolorze, góralskim folklorem w tle, urną z prochami w roli głównej i jazdą bez trzymanki Zakopianką na trasie Murzasichle – Kraków. A wszystko w myśl zasady: dobry humor to nie są żarty!

https://www.facebook.com/events/2189832104450476/